Відкриття меморіальної дошки Гринишену В.С.

20 лютого у смт Чорний Острів на фасаді нашого навчального закладу відкрито меморіальну дошку Володимиру Степановичу Гринишену. З нагоди відкриття меморіальної дошки відбувся мітинг-реквієм, участь у якому взяли родичі загиблого Героя, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лукомська, представник Збройних Сил України майор Олександр Мельник, представник від народного депутата України Сергія Лабазюка Олександр Попіль, представники духовенства, педагогічний колектив Чорноострівського ліцею, педагогічний та учнівський колектив Чорноострівського професійного аграрного ліцею, старости сіл та жителі селища. Гринишен Володимир Степанович народився 17 грудня 1963 року у селі Баглаї Хмельницького району. Навчався в Трительницькій школі, по закінченню 9-ти класів вступив в Чорноострівський ПАЛ. Здобувши професію тракториста, був мобілізований до лав радянської армії. Володимир Степанович не боявся труднощів, не боявся роботи. Працював трактористом у колгоспі в с. Захарівці, в дорожній службі та в службі районної електромережі. Тривалий період працював на заводі трансформаторних підстанцій у м. Хмельницькому. У 2016 році в числі добровольців пішов захищати рідну землю від зазіхань лютого ворога. Був неодноразово поранений і контужений, але до останнього подиху продовжував боротьбу з агресором. Загинув Володимир Гринишен 13 листопада 2022 року в місті Бахмут Донецької області. Його ім’я житиме в наших серцях і пам’яті всіх, хто знав його за життя.

Вічна пам’ять та шана герою! Слава Україні!

Олімпійський тиждень-2023

Уже традиційно навчальний рік у ліцеї розпочинаємо із проведення Олімпійського тижня. У рамках Олімпійського тижня-2023, який проходив з 11 по 15 вересня 2023 року, було організовано чимало цікавих заходів викладачами із фізичної культури під гаслом “Активно рухаймось до Перемоги: здорові діти – здорова нація!”, які мали на меті пропагувати серед учнівської молоді здоровий спосіб життя, […]

Допомагаємо ЗСУ

Продовжуємо активно допомагати Збройним силам України. Колективом та учнями ліцею було сплетено маскувальні сітки, також зібрано різні солодощі та передано нашим воїнам. НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

День пам’яті захисників України

серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину. Пам’ятаємо, шануємо наших героїв! Вічна і світла пам’ять! Герої не вмирають!

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x