День пам’яті Чорнобильської трагедії

Події української реальності відсувають на задній план трагічні сторінки нашої історії, але ми маємо пам’ятати, щоб не повторювати помилок.

Учні нашого ліцею взяли участь в уроці-реквіємі “Чорнобиля гіркий полин” та переглянули виставку в Чорноострівський літературно-краєзнавчий музей імені Леоніда Глібова. Здобувачі освіти прослухали цікаву інформацію від працівників музею та продекламували тематичні вірші.

У КЗ “ЦЕНТРАЛЬНА БІБЛІОТЕКА Чорноострівської селищної ради” до 37 річниці Чорнобильської катастрофи відбулась година пам’яті “Біда забрала в мене щастя радіти теплому дощу”, де присутні ознайомились з тематичною викладкою літератури “Чорний біль над білим світом”, прослухали лекцію та переглянули відеофільм “Чорнобиль”. Також у бібліотеці нашого закладу діє тематична виставка “А Чорнобиль болить…”.

Олімпійський тиждень-2023

Уже традиційно навчальний рік у ліцеї розпочинаємо із проведення Олімпійського тижня. У рамках Олімпійського тижня-2023, який проходив з 11 по 15 вересня 2023 року, було організовано чимало цікавих заходів викладачами із фізичної культури під гаслом “Активно рухаймось до Перемоги: здорові діти – здорова нація!”, які мали на меті пропагувати серед учнівської молоді здоровий спосіб життя, […]

Допомагаємо ЗСУ

Продовжуємо активно допомагати Збройним силам України. Колективом та учнями ліцею було сплетено маскувальні сітки, також зібрано різні солодощі та передано нашим воїнам. НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

День пам’яті захисників України

серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину. Пам’ятаємо, шануємо наших героїв! Вічна і світла пам’ять! Герої не вмирають!

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x