Олімпійський тиждень-2023

Уже традиційно навчальний рік у ліцеї розпочинаємо із проведення Олімпійського тижня.

У рамках Олімпійського тижня-2023, який проходив з 11 по 15 вересня 2023 року, було організовано чимало цікавих заходів викладачами із фізичної культури під гаслом “Активно рухаймось до Перемоги: здорові діти – здорова нація!”, які мали на меті пропагувати серед учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

Учні нашого закладу змагались із здобувачами освіти Чорноострівського ліцею. Були проведені змагання з футболу ⚽️, волейболу 🏐, тощо.

Спортивно-оздоровчі заходи в рамках Олімпійського тижня пройшли змістовно та різноманітно, тому всі залишилися задоволеними. А ми в черговий раз переконалися, що в нашій громаді вчаться розумні, творчі, сильні та спритні діти, котрим зичимо фізичного здоров’я й краси, спортивних та життєвих перемог, успіхів у навчанні та всіх звершеннях!

Україна переможе! 🇺🇦

Допомагаємо ЗСУ

Продовжуємо активно допомагати Збройним силам України. Колективом та учнями ліцею було сплетено маскувальні сітки, також зібрано різні солодощі та передано нашим воїнам. НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

День пам’яті захисників України

серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину. Пам’ятаємо, шануємо наших героїв! Вічна і світла пам’ять! Герої не вмирають!

Зірковий випуск 2023

30 червня у нашому освітньому закладі відбулось особливе свято, якого немає в жодному календарі. Це – свято випускного, на якому було вручено дипломи кваліфікованого робітника та атестати. Випускників вітав голова Чорноострівської ОТГ Михайло Дзісь, який від щирого серця бажав випускникам щасливої дороги у доросле життя. З привітальним словом до всіх присутніх звернулась директорка освітнього закладу […]

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x