Протидія кібербулінгу та кібергрумінгу

Користуватися інтернетом нині можуть не лише дорослі, а й діти. «Всесвітня павутина» допомагає хлопцям та дівчатам навчатися, спілкуватися з друзями, стежити за різними подіями і розважатися. Але крім користі, мережа Інтернет несе й реальні загрози, з якими дитина часто не може самотужки впоратися. Про те, що таке «кібербулінг» і «кібергрумінг» та як їм протидіяти роз’яснила здобувачам освіти нашого ліцею головна юристка Миколаївського бюро з надання правової допомоги №1 Валентина Дука.

Олімпійський тиждень-2023

Уже традиційно навчальний рік у ліцеї розпочинаємо із проведення Олімпійського тижня. У рамках Олімпійського тижня-2023, який проходив з 11 по 15 вересня 2023 року, було організовано чимало цікавих заходів викладачами із фізичної культури під гаслом “Активно рухаймось до Перемоги: здорові діти – здорова нація!”, які мали на меті пропагувати серед учнівської молоді здоровий спосіб життя, […]

Допомагаємо ЗСУ

Продовжуємо активно допомагати Збройним силам України. Колективом та учнями ліцею було сплетено маскувальні сітки, також зібрано різні солодощі та передано нашим воїнам. НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

День пам’яті захисників України

серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину. Пам’ятаємо, шануємо наших героїв! Вічна і світла пам’ять! Герої не вмирають!

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x