Смерть під «Градами» нашого випускника

Віталій Штанькевич загинув під час виконання бойового завдання.

Випускнику нашого ліцею 2009 року, старшому солдату Віталію Анатолійовичу Штанькевичу наприкінці березня цього року мав би виповнитися 31 рік. Він загинув 6 березня 2022 року під час виконання бойового завдання, під час обстрілу системами залпового вогню «Град». Він у складі групи спеціального призначення, несли службу поблизу міста Ірпінь, що на Київщині.

12 березня Віталія Штанькевича в останню путь провели у рідному селі Юхимівці Наркевицької громади.

Рідні, близькі, односельці та колеги зустрічали Віталія навколішки і прощалися зі слізьми на очах.

«Наш земляк, захисник України, загинув 6 березня, захищаючи рідну землю та нас усіх. Зовсім молодим, він відважно пішов боронити Батьківщину ще з часу АТО. У Віталія залишилися батьки, брат, дружина та двоє малесеньких діточок, які будуть шанувати пам’ять батька-героя. Щирі співчуття рідним та близьким, сили і витримки рідним перенести цю важку біль втрати. Вічна і світла пам’ять Захиснику України», — зазначають у Наркевицькій громаді.

Олімпійський тиждень-2023

Уже традиційно навчальний рік у ліцеї розпочинаємо із проведення Олімпійського тижня. У рамках Олімпійського тижня-2023, який проходив з 11 по 15 вересня 2023 року, було організовано чимало цікавих заходів викладачами із фізичної культури під гаслом “Активно рухаймось до Перемоги: здорові діти – здорова нація!”, які мали на меті пропагувати серед учнівської молоді здоровий спосіб життя, […]

Допомагаємо ЗСУ

Продовжуємо активно допомагати Збройним силам України. Колективом та учнями ліцею було сплетено маскувальні сітки, також зібрано різні солодощі та передано нашим воїнам. НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

День пам’яті захисників України

серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину. Пам’ятаємо, шануємо наших героїв! Вічна і світла пам’ять! Герої не вмирають!

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x