І етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка

Т. Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й надзвичайного таланту, що здобула світову славу. З метою вшанування творчої спадщини Т. Г. Шевченка, кращі учні ліцею взяли участь у І етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка. Конкурс провела викладач української мови та літератури Лучкова Тетяна Петрівна.

Олімпійський тиждень-2023

Уже традиційно навчальний рік у ліцеї розпочинаємо із проведення Олімпійського тижня. У рамках Олімпійського тижня-2023, який проходив з 11 по 15 вересня 2023 року, було організовано чимало цікавих заходів викладачами із фізичної культури під гаслом “Активно рухаймось до Перемоги: здорові діти – здорова нація!”, які мали на меті пропагувати серед учнівської молоді здоровий спосіб життя, […]

Допомагаємо ЗСУ

Продовжуємо активно допомагати Збройним силам України. Колективом та учнями ліцею було сплетено маскувальні сітки, також зібрано різні солодощі та передано нашим воїнам. НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!

День пам’яті захисників України

серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину. Пам’ятаємо, шануємо наших героїв! Вічна і світла пам’ять! Герої не вмирають!

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x