Брейн-ринг з фізики

7 березня в рамках тижня загальноосвітніх дисциплін проведена інтелектуальна гра «Брейн-ринг» у групі №13 (професія “Кухар; кулінар борошняних виробів; адміністратор”), де здобувачі освіти ліцею продемонстрували свої знання з молекулярної фізики і термодинаміки.

Основою брейн-рингу були змагання між командами “Броунівський рух” та “Тверді тіла”, перед якими були поставлені не лише завдання пізнавального характеру з фізики, а й дотепне представлення команди. Учням довелося швидко обмірковувати питання, проявити логіку і кмітливість, скористатися своєю комунікабельністю та компетентністю. За результатами п’яти раундів гри переможцем стала команда «Тверді тіла» під керівництвом капітана Ульяни Батурко. Учасники отримали почесні грамоти.
#загальноосвітня_підготовка
#Методична_робота

JUNIOR EXPO 2024

Мінікомпанія “Pie Island” Чорноострівського ПАЛ взяла участь у першому ярмарку молодіжного підприємництва JUNIOR EXPO 2024.14 квітня 2024 р. у парку ім. М. Чекмана хмельничани та гості міста мали можливість ознайомитися з продукцією та послугами 48 учнівських компаній.Перший масштабний захід-ярмарок у Хмельницькому проходив на різних локаціях головного парку обласного центру. Відвідувачі заходу мали можливість не лише […]

За чисте довкілля

Чистота довкілля – це не лише естетична насолода, але й запорука нашого здоров’я та добробуту.Ми віримо, що кожен з нас може зробити свій внесок у збереження чистоти та благоустрою нашого краю. Тому 12 квітня 2024 року в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля” ми всі разом прибрали територію навколо нашого ліцею.Дякуємо всім, хто […]

І етап Спортивних ігор України серед учнів ЗП(ПТ)О

В рамках ініціативи “Пліч-о-пліч” 11 квітня 2024 року у ліцеї проведено І етап Спортивних ігор України ( волейбол, теніс настільний) серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, який відбувся між командами Чорноострівського ПАЛ з метою мотивації учнівської молоді до здорового та активного способу життя, їх широкого залучення до різних видів спорту і рухової активності.

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x