Гуртожиток та їдальня

У нашому ліцеї навчаються діти з різних населених пунктів, частина яких знаходяться на великій відстані від Чорного Острова. Такі учні безкоштовно проживають у гуртожитку. Щоб учні відчували себе як удома в гуртожитку створено комфортні умови проживання.

Гуртожиток розрахований на понад 100 місць, оскільки фактично учнів проживає значно менше. У кімнатах проживають по 2 – 3 одногрупники. Для вирішення побутових питань є душові, кімнати гігієни, санітарно-гігієнічні приміщення (туалети), побутова кімната, кухня, кімната для відпочинку та самопідготовки учнів, кладові. Учні перебувають під постійним наглядом чергових по гуртожитку. Дозвілля для здобувачів освіти в позаурочний час організовують вихователь гуртожитку, соціальний педагог, практичний психолог, заступник директора з виховної роботи та керівники гуртків. Час, проведений учнями у гуртожитку, пролітає весело, швидко і з користю.

Велику увагу у ліцеї ми приділяємо харчуванню наших здобувачів освіти. Для забезпечення усіх бажаючих гарячими обідами у нас працює їдальня, яка розрахована на понад 100 дітей. За помірну ціну учні отримують збалансоване, калорійне харчування. Меню різноманітне і може задовільнити найвибагливішого клієнта. Багато років кухарем працює високопрофесійний фахівець своєї справи, яка володіє секретами приготування смачних корисних страв, що смакують нашим учням!