Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічна база ліцею відповідає цілям і завданням освітнього закладу.

Для забезпечення підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації робітничих кадрів з ліцензованих професій ліцей має: 2 навчальні корпуси площею 3062,3 м2, в яких обладнано відповідними засобами навчання 19 навчальних кабінетів, з них 9 кабінетів професійно-теоретичної, 2 кабінети загально-технічної  та 8 кабінетів загальноосвітньої підготовки, бібліотека з читальним залом на 28 місць з книжковим фондом 22163 екз.; гуртожиток.  Навчально-виробничі корпуси, площею 837 м2, в яких є 2 майстерні для проведення занять з виробничого навчання, 6 лабораторій. Для проведення занять з фізичного виховання та спортивних змагань  є  відповідним чином обладнані спортивний зал та майданчик; інвентар, інше приладдя для гурткової, секційної та позаурочної роботи з учнями. Машинно-тракторний парк, який нараховує 13 тракторів, 7 зернозбиральних комбайни, 4 навчальних автомобілі; навчальне господарство в кількості 202,6 га; авто – трактородром на площі 2,3 га.

Під’їзні шляхи та прилеглі території асфальтовано. На території створено зелені зони, квітники та зони відпочинку, налагоджено зовнішнє освітлення будівлі та території закладу.

Навчальний заклад комп’ютерно оснащений: в наявності 1 комп’ютерних клас з підключенням до мережі інтернет. Також на території ліцею та в гуртожитку є можливість підключення до мережі Wi-Fi для бездротового доступу до інтернет.