Визначено кращих трактористів Хмельниччини

У рамках проведення заходів Європейського року умінь та навичок (European Yearof Skills) і відповідно до плану спільної діяльності Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації й Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області на 2024 рік 30 квітня 2024 року на базі Вищого професійного училища №36 с. Балин відбувся обласний конкурс професійної майстерності серед здобувачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».
У конкурсі взяли участь вісім учасників. Програма змагальницького заходу полягала в перевірці вмінь і навичок оранки на тракторі МТЗ-82 з начіпним плугом ПЛН – 3-35 і включала наступні завдання:
1) регулювання начіпної системи трактора та плуга на зазначену глибину оранки;
2) керування трактором та оранка земельної ділянки площею 0,15 га.
Журі відзначили високий рівень професійної майстерності учасників конкурсу та за його результатами здобувач освіти нашого ліцею Олександр МОРОЗ отримав ІІІ місце 🥉.
🏆🏆🏆 Вітаємо!

День вишиванки

Вітаємо з Днем вишиванки! Ми з гордістю вдягаємо наші вишиванки, знову і знову заявляємо світові – «Ми – українці!».Також дякуючи ЗСУ, долучились до Національної руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ».У часи надскладних випробувань для нашої країни вишиванка стала символом незламності та сили духу нашого народу. Вишиванка об’єднує, а в єдності – наша сила! Переможемо!

Змагання з легкої атлетики

У ліцеї відбулись спортивні змагання з легкої атлетики:– метання гранати;– настільний теніс.

Підсумки Арт-проєкту «Святковий Великдень»

За підсумками Арт-проєкту «Святковий Великдень» серед здобувачів освіти та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, виставка якого проходила з 29 квітня до 10 травня 2024 року у приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва, наш заклад посівІІ місце у номінації “Художньо-декоративна композиція з використанням писанкового матеріалу та великодньої атрибутики” та ІІІ місце у номінації “Сучасна писанка”. Вітаємо […]

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x