Відлуння Чорнобиля: Уроки на майбутнє

26 квітня 2024 р. – у Міжнародний день пам’яті Чорнобиля, в ліцеї, в рамках заходів загальнонаціональних проєктів Інституту національної пам’яті, відбувся урок-реквієм «ВІДЛУННЯ ЧОРНОБИЛЯ: УРОКИ НА МАЙБУТНЄ», присвячений трагічним подіям на Чорнобильській АЕС. Викладач Олег Кухар майстерно провів захід, який зачепив серця кожного з присутніх.
Здобувачі освіти поринули в атмосферу того дня 1986 року, коли світ сколихнула одна з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики. Вони дізналися про причини аварії, її масштаби та наслідки для людей і довкілля.
Зворушливою була розповідь про героїзм ліквідаторів, які ціною власного життя рятували світ від великої трагедії. Їхня мужність і самопожертва стали прикладом для наслідування для всіх поколінь.
Урок-реквієм став не лише даниною пам’яті жертвам Чорнобильської катастрофи, але й важливим уроком про відповідальність перед життям і довкіллям. Особливо це актуально сьогодні, коли в порушення всіх міжнародних норм, ворог зробив зоною бойових дій найбільшу в Європі Запорізьку АЕС і тероризує Україну та весь світ загрозою нової ядерної катастрофи.

День вишиванки

Вітаємо з Днем вишиванки! Ми з гордістю вдягаємо наші вишиванки, знову і знову заявляємо світові – «Ми – українці!».Також дякуючи ЗСУ, долучились до Національної руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ».У часи надскладних випробувань для нашої країни вишиванка стала символом незламності та сили духу нашого народу. Вишиванка об’єднує, а в єдності – наша сила! Переможемо!

Змагання з легкої атлетики

У ліцеї відбулись спортивні змагання з легкої атлетики:– метання гранати;– настільний теніс.

Підсумки Арт-проєкту «Святковий Великдень»

За підсумками Арт-проєкту «Святковий Великдень» серед здобувачів освіти та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, виставка якого проходила з 29 квітня до 10 травня 2024 року у приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва, наш заклад посівІІ місце у номінації “Художньо-декоративна композиція з використанням писанкового матеріалу та великодньої атрибутики” та ІІІ місце у номінації “Сучасна писанка”. Вітаємо […]

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x