День захисників та захисниць України

Цьогоріч наша держава вперше відзначає День захисників і захисниць України 1 жовтня. Це державне свято, яке покликане вшанувати всіх героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворога.

Ми дякуємо всім, хто щодня робить неймовірне, обороняючи рідну землю від російського агресора, і вшановуємо пам’ять тих, хто віддав життя за нашу незалежність, свободу і майбутнє. Низький уклін воїнам та переможного повернення додому!

До Дня захисників та захисниць України учнями нашого ліцею під керівництвом майстрині Ірини Насідач приготовлено смачну випічку. Нею пригостили наших воїнів, які знаходяться на реабілітації. Також провели флешмоб “Віримо у ЗСУ”, виконали патріотичний танок “Фортеця “Бахмут””. Класними керівниками проведені тематичні виховні години в усіх групах.

#День_захисників_та_захисниць_UA🇺🇦

JUNIOR EXPO 2024

Мінікомпанія “Pie Island” Чорноострівського ПАЛ взяла участь у першому ярмарку молодіжного підприємництва JUNIOR EXPO 2024.14 квітня 2024 р. у парку ім. М. Чекмана хмельничани та гості міста мали можливість ознайомитися з продукцією та послугами 48 учнівських компаній.Перший масштабний захід-ярмарок у Хмельницькому проходив на різних локаціях головного парку обласного центру. Відвідувачі заходу мали можливість не лише […]

За чисте довкілля

Чистота довкілля – це не лише естетична насолода, але й запорука нашого здоров’я та добробуту.Ми віримо, що кожен з нас може зробити свій внесок у збереження чистоти та благоустрою нашого краю. Тому 12 квітня 2024 року в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля” ми всі разом прибрали територію навколо нашого ліцею.Дякуємо всім, хто […]

І етап Спортивних ігор України серед учнів ЗП(ПТ)О

В рамках ініціативи “Пліч-о-пліч” 11 квітня 2024 року у ліцеї проведено І етап Спортивних ігор України ( волейбол, теніс настільний) серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, який відбувся між командами Чорноострівського ПАЛ з метою мотивації учнівської молоді до здорового та активного способу життя, їх широкого залучення до різних видів спорту і рухової активності.

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x