День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого — трагічна 10-та річниця з дня сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійшов в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтверджує те, що в найкритичніші та найважчі періоди нашої історії знайдуться Герої, які захищають ідеали демократії, відстоюють права і свободу людини, борються за вільну країну.
Герої Небесної Сотні стали джерелом натхнення для наших воїнів, які зараз з гідністю та честю виконують святий обов’язок захисту нашої Батьківщини. Ми низько вклоняємось та дякуємо Героям, що полягли, і тим, хто сьогодні зі зброєю в руках захищає кордони нашої Батьківщини.
Герої зробили крок з Майдану Незалежності відразу у вічність, а ми повинні заради них подолати ворога у цій війні та підіймати країну, утверджувати її єдність, незалежність та соборність.
Вічна пам’ять і слава Героям! 🇺🇦

JUNIOR EXPO 2024

Мінікомпанія “Pie Island” Чорноострівського ПАЛ взяла участь у першому ярмарку молодіжного підприємництва JUNIOR EXPO 2024.14 квітня 2024 р. у парку ім. М. Чекмана хмельничани та гості міста мали можливість ознайомитися з продукцією та послугами 48 учнівських компаній.Перший масштабний захід-ярмарок у Хмельницькому проходив на різних локаціях головного парку обласного центру. Відвідувачі заходу мали можливість не лише […]

За чисте довкілля

Чистота довкілля – це не лише естетична насолода, але й запорука нашого здоров’я та добробуту.Ми віримо, що кожен з нас може зробити свій внесок у збереження чистоти та благоустрою нашого краю. Тому 12 квітня 2024 року в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля” ми всі разом прибрали територію навколо нашого ліцею.Дякуємо всім, хто […]

І етап Спортивних ігор України серед учнів ЗП(ПТ)О

В рамках ініціативи “Пліч-о-пліч” 11 квітня 2024 року у ліцеї проведено І етап Спортивних ігор України ( волейбол, теніс настільний) серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, який відбувся між командами Чорноострівського ПАЛ з метою мотивації учнівської молоді до здорового та активного способу життя, їх широкого залучення до різних видів спорту і рухової активності.

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x