Засідання методичної комісії загальноосвітніх дисциплін

12.03.2024 р. в Чорноострівському ПАЛ відбулося засідання методичної комісії загальноосвітніх дисциплін з підготовки до атестації педпрацівників. Серед питань, що обговорювалися, було: відкритий уроку та підведення підсумків вивчення досвіду роботи викладача історії вищої категорії Кухара О. А., який атестується.

Викладач Кухар О. А. ділився своїми досягненнями, а голова методичної комісії Медвідь Н. В. дала аналіз відвіданого заняття з історії України на тему: “Українська Центральна Рада: здобутки та прорахунки”. Урок був проведений на високому професійному рівні із застосуванням інноваційних технологій.

JUNIOR EXPO 2024

Мінікомпанія “Pie Island” Чорноострівського ПАЛ взяла участь у першому ярмарку молодіжного підприємництва JUNIOR EXPO 2024.14 квітня 2024 р. у парку ім. М. Чекмана хмельничани та гості міста мали можливість ознайомитися з продукцією та послугами 48 учнівських компаній.Перший масштабний захід-ярмарок у Хмельницькому проходив на різних локаціях головного парку обласного центру. Відвідувачі заходу мали можливість не лише […]

За чисте довкілля

Чистота довкілля – це не лише естетична насолода, але й запорука нашого здоров’я та добробуту.Ми віримо, що кожен з нас може зробити свій внесок у збереження чистоти та благоустрою нашого краю. Тому 12 квітня 2024 року в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля” ми всі разом прибрали територію навколо нашого ліцею.Дякуємо всім, хто […]

І етап Спортивних ігор України серед учнів ЗП(ПТ)О

В рамках ініціативи “Пліч-о-пліч” 11 квітня 2024 року у ліцеї проведено І етап Спортивних ігор України ( волейбол, теніс настільний) серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, який відбувся між командами Чорноострівського ПАЛ з метою мотивації учнівської молоді до здорового та активного способу життя, їх широкого залучення до різних видів спорту і рухової активності.

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x