Конкурс ім. Петра Яцика

Сьогодні наше свято – це свято української мови, конкурс ім. Петра Яцика.
Про велич цієї постаті, відомого мецената говорить художня виставка, яку організувала бібліотекар Чорноострівського ПАЛ Тамара Тарнопольська.
✍️ Учасники конкурсу, здобувачі освіти нашого навчального закладу, продемонстрували свої знання і здібності щодо вивчення рідної мови – джерела культури і національного багатства справжнього українця.
🏆📜 Переможці І етапу даного конкурсу будуть оголошені та візьмуть участь у ІІ етапі.

День вишиванки

Вітаємо з Днем вишиванки! Ми з гордістю вдягаємо наші вишиванки, знову і знову заявляємо світові – «Ми – українці!».Також дякуючи ЗСУ, долучились до Національної руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ».У часи надскладних випробувань для нашої країни вишиванка стала символом незламності та сили духу нашого народу. Вишиванка об’єднує, а в єдності – наша сила! Переможемо!

Змагання з легкої атлетики

У ліцеї відбулись спортивні змагання з легкої атлетики:– метання гранати;– настільний теніс.

Підсумки Арт-проєкту «Святковий Великдень»

За підсумками Арт-проєкту «Святковий Великдень» серед здобувачів освіти та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, виставка якого проходила з 29 квітня до 10 травня 2024 року у приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва, наш заклад посівІІ місце у номінації “Художньо-декоративна композиція з використанням писанкового матеріалу та великодньої атрибутики” та ІІІ місце у номінації “Сучасна писанка”. Вітаємо […]

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x