Міжнародний день рідної мови

21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови – день, який покликаний зберегти мовне багатство світу та підкреслити важливість рідної мови для кожної людини.
З нагоди цієї дати у закладі відбувся захід, організований викладачкою української мови та літератури ліцею Тетяною Лучковою. Учні декламували вірші українських поетів, співали пісні та брали участь у цікавих мовних конкурсах.
Також у читальному залі КЗ “ЦЕНТРАЛЬНА БІБЛІОТЕКА Чорноострівської селищної ради” для здобувачів освіти нашого закладу відбулось літературно-мистецьке свято “Там слово рідне, мов калина, у юних душах пророста”.
Для молоді свої вірші зачитала поетеса Ксюшка Ангел. Її щирі та емоційні твори не залишили байдужими жодного слухача.
Мова – це душа нашого народу, це те, що нас об’єднує. Тож бережімо та шануймо рідну мову, адже вона – наш найцінніший скарб!

День вишиванки

Вітаємо з Днем вишиванки! Ми з гордістю вдягаємо наші вишиванки, знову і знову заявляємо світові – «Ми – українці!».Також дякуючи ЗСУ, долучились до Національної руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ».У часи надскладних випробувань для нашої країни вишиванка стала символом незламності та сили духу нашого народу. Вишиванка об’єднує, а в єдності – наша сила! Переможемо!

Змагання з легкої атлетики

У ліцеї відбулись спортивні змагання з легкої атлетики:– метання гранати;– настільний теніс.

Підсумки Арт-проєкту «Святковий Великдень»

За підсумками Арт-проєкту «Святковий Великдень» серед здобувачів освіти та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, виставка якого проходила з 29 квітня до 10 травня 2024 року у приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва, наш заклад посівІІ місце у номінації “Художньо-декоративна композиція з використанням писанкового матеріалу та великодньої атрибутики” та ІІІ місце у номінації “Сучасна писанка”. Вітаємо […]

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x