Підсумкове засідання атестаційної комісії І-го рівня

🎓 𝟮𝟴 березня 𝟮𝟬𝟮𝟰 року відбулось ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ І РІВНЯ Чорноострівського ПАЛ. Атестацію проходили 7 педагогічних працівників: Олег Кухар, Ігор Мазур, Петро Дудар, Олександр Михальчук, Петро Свірщ, Андрій Свято, Тамара Тарнопольська.
✍️ Педагогічні працівники, які атестувались, своєчасно пройшли підвищення кваліфікації та презентували свій досвід роботи, творчі досягнення та власні здобутки у міжатестаційний період.
🏆 Атестаційна комісія ліцею прийняла рішення про відповідність займаній посаді 7 педагогічних працівників. З них трьом підвищено кваліфікаційні категорії та тарифні розряди, одному присвоєно педагогічне звання.
👏 Вітаємо колег з успішним проходженням атестації та бажаємо успіхів у професійній діяльності!

JUNIOR EXPO 2024

Мінікомпанія “Pie Island” Чорноострівського ПАЛ взяла участь у першому ярмарку молодіжного підприємництва JUNIOR EXPO 2024.14 квітня 2024 р. у парку ім. М. Чекмана хмельничани та гості міста мали можливість ознайомитися з продукцією та послугами 48 учнівських компаній.Перший масштабний захід-ярмарок у Хмельницькому проходив на різних локаціях головного парку обласного центру. Відвідувачі заходу мали можливість не лише […]

За чисте довкілля

Чистота довкілля – це не лише естетична насолода, але й запорука нашого здоров’я та добробуту.Ми віримо, що кожен з нас може зробити свій внесок у збереження чистоти та благоустрою нашого краю. Тому 12 квітня 2024 року в рамках Всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля” ми всі разом прибрали територію навколо нашого ліцею.Дякуємо всім, хто […]

І етап Спортивних ігор України серед учнів ЗП(ПТ)О

В рамках ініціативи “Пліч-о-пліч” 11 квітня 2024 року у ліцеї проведено І етап Спортивних ігор України ( волейбол, теніс настільний) серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, який відбувся між командами Чорноострівського ПАЛ з метою мотивації учнівської молоді до здорового та активного способу життя, їх широкого залучення до різних видів спорту і рухової активності.

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x