Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччини

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо популяризації спорту серед здобувачів освіти, по всій Україні у 2023-2024 навчальному році проводяться спортивні змагання у відповідності до Положення про підготовку та проведення змагань «Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччини».
Наполегливі і завзяті учні включились у змагальний процес проєкту! Так у Чорноострівському ПАЛ відбулися спортивні змагання між командами нашого закладу, а також між командами Чорнострівського ПАЛ та Чорноострівского ліцею (школи).
Пишаємося, друзі, кожним із Вас! Дякуємо за мотивацію і за те, що надихаєте однолітків з усієї України займатися спортом. 👍

День кримського спротиву російській окупації

26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, що був встановлений 2020 року Указом Президента України №58 на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.Цього року минає 10 років від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі […]

День української жінки

До Дня української жінки (25 лютого) – на честь дня народження найвідомішої української письменниці та громадської діячки Лесі Українки фрагмент вірша “Красо України, Подолля!” Читає здобувачка освіти 3-го курсу Вікторія Тарнопольська. Автори: бібліотекар ліцею Тамара Тарнопольська та викладачка української мови і літератури Людмила Капітан.Також у бібліотеці закладу розгорнуто виставку: “Пелюстки таланту української Лілеї”.

Незламні духом

Загальноліцейна година “Незламні духом” до 10-ї річниці російсько-української війни, 2-ї річниці повномасштабного вторгнення.У ході заходу присутні переглянули відеоролик “У нашій пам’яті вони назавжди залишились”, де згадали кожного випускника ліцею, котрий загинув у російсько-українській війні в період 2014-2023 р.р..Ми віримо у нашу ПЕРЕМОГУ і впевнені, що скоро її святкуватимемо. Слава Героям! Слава Україні! Миру бути!

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x