Тиждень математики

З 30 жовтня по 3 листопада 2023 року в нашому закладі проходив ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ. Всі заходи були спрямовані на розвиток творчих здібностей здобувачів освіти та активізацію пізнавального інтересу до вивчення математики. В рамках тижня проходили найрізноманітніші заходи: командні математичні змагання, вікторини, конкурси кросвордів та головоломок, ліцейна олімпіада між групами слюсарів-трактористів 2-го курсу.
Протягом тижня математики учасники мали змогу розкрити себе, свої здібності та вміння. Кожен із нас на своєму фронті. Кожен з них хоче бути освіченим, грамотним, гідним своєї держави. Кожен наближає Перемогу по-своєму.

Тримаймо стрій!

День вишиванки

Вітаємо з Днем вишиванки! Ми з гордістю вдягаємо наші вишиванки, знову і знову заявляємо світові – «Ми – українці!».Також дякуючи ЗСУ, долучились до Національної руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ».У часи надскладних випробувань для нашої країни вишиванка стала символом незламності та сили духу нашого народу. Вишиванка об’єднує, а в єдності – наша сила! Переможемо!

Змагання з легкої атлетики

У ліцеї відбулись спортивні змагання з легкої атлетики:– метання гранати;– настільний теніс.

Підсумки Арт-проєкту «Святковий Великдень»

За підсумками Арт-проєкту «Святковий Великдень» серед здобувачів освіти та працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, виставка якого проходила з 29 квітня до 10 травня 2024 року у приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва, наш заклад посівІІ місце у номінації “Художньо-декоративна композиція з використанням писанкового матеріалу та великодньої атрибутики” та ІІІ місце у номінації “Сучасна писанка”. Вітаємо […]

Сайт використовує файли cookie. Ознайомитись з даним типом файлів і як ними керувати можна за посиланням тут

x